Plotowanie dla studentów, pracowni projektowych, inżynierskich oraz grafików.

Więcej informacji

Drukujemy plansze dyplomowe, projekty semestralne, wizualizacje, plany architektoniczne i urbanistyczne, fotografie, plakaty, plansze prezentacyjne, tekst i wiele innych od formatu A4 do formatów o maksymalnej szerokości 914 mm.

Wyjątkowy, elastyczny sposób wyceny

U nas cena końcowa nie jest brana z powietrza, lecz jest każdorazowo wyliczana przez oprogramowanie plotera, który bierze pod uwagę ilość faktycznie zużytego tuszu i nośnika. A więc nigdy więcej nie zapłacisz za liniowy rysunek techniczny jak za pełnokolorowy obraz!

Usługa nawet całą dobę

Wszystkim pracującym do ostatniej chwili, których gonią terminy oferujemy usługę całodobową po uprzednim umówieniu się.

Żywe kolory, cienkie i ostre linie oraz trwałość wydruków

Używamy tylko oryginalnych tuszy i markowych nośników, co daje gwarancję trwałości. Nie oszczędzamy na materiałach dzięki czemu Twoje prace nie wyblakną po miesiącu. Dokładność rysunków technicznych i zdjęć o dużym rozmiarze zapewni rozdzielczość 2400 x 1200 dpi. Specjalny dodatkowy atrament purpurowy pozwala odwzorować szerszą gamę kolorów. Oddzielny tusz czarny matowy i czarny do druku na nośnikach typu gloss daje świetne efekty na różnych nośnikach.

Ponadto przygotujemy gotową dokumentację techniczną

Plotujemy, składamy i bindujemy w zeszyty A4 nawet do 510 arkuszy. Skanowanie do formatu A3. Bindowanie na grzbiet plastikowy.

Dalej » Przygotowanie plików